Blog Nerdica

Jak zbudować pułapkę na smoki?

Jak sprawdzić, czy ultrabook spełnia wszelkie nasze wymagania? Oczywiście przeprowadzając całą masę benchmarkowych testów, sprawdzając przeróżne porty i chipsety, a także ustalając, czy ma odpowiednie wymiary.

Czy to jednak wystarcza? Nie zawsze. Jeśli bowiem chcemy zapolować na smoka, musimy przygotować sobie ultrabooka wyjątkowego! Takie właśnie stworzymy przy okazji pilotażowego odcinka serii filmików "Hard Test".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Technologie:

SANYO PLV-Z4000 - ostry jak brzytwa? To się nazywa kawał motorówki! Jak zmniejszyć szumy w aparacie? Zamrozić go! Lenovo i909 - król gier Rzeczywistość wirtualna całkiem realna – już dziś Chińska łódź Jiaolong rusza na podbój oceanu Bateria jak kawałek gumy – giętka i rozciągliwa Ricoh GR Digital II i GX100 – zestawy „Creative Set” Zasilacz 1200W od BFG Koleś i Spielberg na Blu-ray Pierwszy netbook od Sony? Wieża zbudowana z ludzkich zębów (wideo)

Popularne w tym tygodniu:

Ukraina nas zawstydzi? Szybkie pociągi do granicy z Polską pojadą 250 km/h Pokonuje skały, bagna, potrafi nawet pływać. Polska straż chwali się nowym sprzętem Pojedzie tyle co pendolino. Takich pociągów na polskich torach jest bardzo mało Polska lokomotywa na akumulatory. Może jeździć bez maszynisty Najwyższy budynek w Unii Europejskiej stoi w Polsce. Udało się pobić rekord Powerbank o pojemności 5 milionów mAh? Lepiej go nie kupuj, bo może wybuchnąć Porsche wchodzi w e-rowery. Ale i tak większości nie będzie na nie stać Miliarder chce miasta z technologią blockchain. Może powstać na pustyni